رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان برگزار میشود
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۴۰۵۵۵۶
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، مرحله نهایی انتخابی تیم ملی رده نوجوانان و جوانان پسران فردا (سه شنبه ۲۳ آبان) از ساعت ۹ صبح در مجموعه ورزشی شهید کبگانیان تهران برگزار می شود.
این انتخابی با حضور نفرات حاضر در اردوی نوجوانان و جوانان برگزار می شود تا نفر برتر هر وزن جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ مشخص شود.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
اسامی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان ایران به شرح زیر است:
رده سنی نوجوانان:
وزن ۵۲- : محمد امین زارعی، محمد امین ایرانی
وزن ۵۷- : محمد امین اسلامی
وزن ۶۳- : کیارش رستمی، محمد مهدی عبدالرحیمی، مهدی حسین زاده
وزن ۷۰- : علیرضا آقایی، محمد حسین فراهانی
وزن ۷۰+ سورنا بهزاد و محمد مهدی میرزایی
رده سنی جوانان:
وزن ۵۵- : رضا نصری همپا و ابوالفضل همدم جو
وزن ۶۱- : شهداد پورسلیمان، محمد رجبی، معید محمد مقضی، نیما عارفی، محمد مهدی برنجی
وزن ۶۸- : محمد رضا گنج زاده، محمد جواد صفری، محمد عرفان خوش عقیده
وزن ۷۶- : محمد مهدی مقصودی، حسین عباسی، پویان خنکدار، مهدی قادری
وزن ۷۶+ : امیر حسین کولانی و سپهر دارابی
علیرضا سلیمانی به عنوان سرمربی و رضا میدانرور، مهدی جعفری، موسی گنج زاده و جواد وکیلی(بدنساز) به عنوان مربیان تیم ملی در اردو حضور دارند.
رقابت های کاراته قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ نیز از ۲۵ الی ۲۹ آذرماه در تاشکند ازبکستان برگزار می شود.
منبع: ورزش 3
کلیدواژه: تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان برگزار می شود محمد مهدی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.varzesh3.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ورزش 3» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۴۰۵۵۵۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
حوزهٔ انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
ردیف | نماینده | ||
۱ | احمد نادری | ||
۲ | ابراهیم عزیزی | ||
۳ | پیمان فلسفی | ||
۴ | سمیه رفیعی | ||
۵ | ابوالفضل ظهرهوند | ||
۶ | حسین نجابت | ||
۷ | عبدالحسین روحالامینی | ||
۸ | محمد سراج | ||
۹ | ابوالقاسم جراره | ||
۱۰ | زهره سادات لاجوردی | ||
۱۱ | زینب قیصری | ||
۱۲ | علیرضا سلیمی | ||
۱۳ | زهره طبیبزاده نوری | ||
۱۴ | ریحانه اخلاقی | ||
۱۵ | صالح اسکندری | ||
۱۶ | محمدحسین حسینزاده بحرینی | ||
۱۷ | حسن خجسته باقرزاده | ||
۱۸ | مرتضی محمودی | ||
۱۹ | مهدی عسگری | ||
۲۰ | مجتبی زارعی | ||
۲۱ | بیژن نوباوه | ||
۲۲ | سمیه گلپور چمرکوهی | ||
۲۳ | | ||
۲۴ | علی طهرانی مقدم | ||
۲۵ | سید نظامالدین موسوی | ||
۲۶ | فاطمه قاسم پور | ||
۲۷ | حسین صمصامی | ||
۲۸ | مجتبی رحماندوست | ||
۲۹ | عطا بهرامی | ||
۳۰ | مهدی شریفیان | ||
۳۱ | سعید آجرلو | ||
۳۲ | غلامحسین رضوانی |